Sesja Kobieca

Jak często myślisz sobie “potrzebuję fajnych zdjęć”, “muszę zaktualizować moje fotografie” lub “powinnam mieć profesjonalne zdjęcia, które mogę pokazać swoim klientom”. Czas to zmienić!

Pokaż Siebie

Podaruj sobie to uczucie kiedy patrzysz na swoje zdjęcie i czujesz się naprawde wspaniale! Sesja kobieca to autentyczny obraz najpiękniejszej wersji Ciebie. Masz w sobie wszystko co najlepsze, pokaż to!

Wybierz Stylistykę

W świecie biznesu liczy się Twoja prawdziwa osobowość. Stworzę Twój autentyczny portret brandowy. Jeżeli masz ochotę na delikatną sesję w naturze lub intymną we wnętrzach, pozwól, że ją dla Ciebie sfotografuję.

Daj Się Poznać

Często zamawiana przez Waszych partnerów w prezencie lub to Wy chcecie dać w prezencie swoje zdjęcia partnerom. W sesji brandingowej Twoi klienci lepiej Cię poznają. Pamiętaj, na pierwszym miejscu zawsze jesteś TY!

Miejsce i Charakter

Miejsce sesji ustalamy razem w zależności od charakteru sesji. To może być ekskluzywny apartament, kawiarnia, lekko surowe wnętrza, Twój dom, miasto, natura, naprawdę można tu wymieniać bez końca…

Dla Kogo?

Chciałabym, żebyś wiedziała, że sesję kobiecą robisz przede wszystkim dla SIEBIE. To jest czas pracy z własnym ciałem i emocjami. Doceń siebie i pokochaj jeszcze bardziej.

Oferta Sesja Kobieca

Pragniesz dla siebie cudownej sesji zdjęciowej? 
Poniżej przedstawiam standardową ofertę na zdjęcia w potężnej, kobiecej energii.

SESJA PRETTY WOMAN

cena: 600zł

SESJA SPECIAL WOMAN

cena: 1000zł

Pretty Woman

Trwa około 1 godzinę, realizujemy ją w jednym miejscu i trzymamy się jednej stylizacji. Otrzymujesz 7 ujęć w formie odbitek 15×21, zapakowanych w stylową torebkę oraz w formie cyfrowej. Możesz zamówić dodatkowe odbitki lub fotoksiążkę.

Special Woman

Trwa około 2 godziny i jest realizowana w dwóch stylizacjach. Otrzymujesz 15 ujęć w formie odbitek 15×21, zapakowanych w stylową torebkę oraz na drewnianym pendrivie. Możesz zamówić dodatkowe odbitki lub fotoksiążkę.

Masz pytania? Napisz do mnie!

Telefon: 503 034 555

Agata Kowalik

Polub Mój Fanpage FB