Sesja Rodzinna

Moje sesje są lifestylingowe, naturalne. Mają formę reportażu. Stawiam na autentyczność, wydobywając z Was wszystko co najpiękniejsze.

Daję Wam Przestrzeń

Gdy pracuję z dziećmi to nasze spotkanie ma formę zabawy, rodzinnego spaceru. Uważam, że na sesji fotograficznej należy podarować dziecku tyle przestrzeni, ile tego potrzebuje. 

Nie robię nic na siłę, podążamy za rytmem dziecka i to ono w praktyce wyznacza ramy sesji. Rodzinna sesja zdjęciowa to razem spędzony czas, pełen ciepłych uczuć i emocji.

Gdzie wykonuję sesję?

Możemy spotkać się w lesie, parku, na placu zabaw, na Waszym podwórku lub w domu. Czasami wystarczy tylko fajna ściana z cegły, najważniejsze, żeby dzieci dobrze się czuły w danym miejscu.

Dla kogo są zdjęcia?

Zdjęcia są świetną pamiątka dla Was, rodziców, ale też sprawiają ogrom radości dzieciom, one po prostu uwielbiają je oglądać, a są tacy co noszą fotoksiążki do szkoły 🙂 Mam klientów z którymi spotykam się systematycznie raz w roku. Bardzo często wykonuję sesję w trakcie ciąży, a potem wracacie gdy Maleństwo się urodzi, ma roczek itd. Widzę jak Wasze dzieciaki rosną, zmieniają się i rozwijają, sama radość!

Na każdą okazję

Sesja rodzinna jest również genialnym pomysłem na prezent dla Babci, Dziadka, z okazji Dnia Mamy, Taty oraz Dziecka. To doskonałe okazje, aby być blisko ukochanych osób. Podarować im wspólnie spędzony czas oraz pamiątkę, która będzie wiecznie żywa i zawsze przypomnała o Waszych pięknych relacjach.

Oferta Sesja Rodzinna

Zapraszam Was na ekscytującą przygodę przed moim obiektywem.
Poniżej przedstawiam standardową ofertę na zdjęcia w rodzinnej atmosferze.

SESJA FAMILY HAPPY

cena: 600zł

SESJA FAMILY LOVE

cena: 1000zł

Family Happy

Trwa około 1 godziny, sesje realizujemy w jednym miejscu. Otrzymujecie 10 ujęć w formie odbitek 15×21, zapakowanych w stylową torebkę oraz w wersji cyfrowej. Możecie zamówić dodatkowe odbitki lub fotoksiążkę.

Family Love

Trwa około 2 godzin. Sesje realizujemy w dwóch miejscach. Otrzymujecie 20 ujęć w formie odbitek 15×21, zapakowanych w stylową torebkę oraz na drewnianym pendrivie. Możecie zamówić dodatkowe odbitki lub fotoksiążkę.

Masz pytania? Napisz do mnie!

Telefon: 503 034 555

Agata Kowalik

Polub Mój Fanpage FB