Sesja We Dwoje

To coś więcej niż wspólne pozowanie przed obiektywem.
To Wasz wspólny czas pełen miłości i czułości.
Może nawet randka?

Poczuj Waszą Bliskość

Przytul Jak Zawsze

Wyraź w swoim spojrzeniu to co czujesz. Z miłością oplatające się dłonie, a w tle spontaniczny uśmiech. Czujesz klimat takiej sesji zdjęciowej?
Chce wydobyć z Was Waszą naturalną czułość i radość. Czasami w sposób bardzo intymny, czasami dynamicznie i całkiem na luzie. 

Wspólne Zdjęcia

Teraz wyobraź sobie to ciepło na sercu za każdym razem, gdy po latach wracacie do oglądania Waszych wspólnych fotografii…

Gdzie?

Wybierzcie miejsce, w którym dobrze się razem czujecie. Jeśli macie duszę romantyków możecie postawić na przestrzeń, która ma dla Was wartość sentymentalną. Na intymne ujęcia polecam apartament, Wasz dom lub niebanalne wnętrza. A może minimalistyczna ściana, designerska knajpka, albo natura z lasem i jeziorami w tle?

Kto i kiedy?

Sesję we dwoje możecie zamówić dla siebie każdego dnia, aby uczcić to, że jest Wam ze sobą dobrze. Możecie również w ten sposób świętować szczególne okazje, jak Walentynki, rocznica ślubu czy narzeczeństwo.

Oferta Sesja We Dwoje

Jeżeli pragniesz dla Waszego związku pięknej sesji zdjęciowej,
to poniżej przedstawiam standardową ofertę na zdjęcia dla dwojga wyjątkowych osób.

SESJA sweat heart

cena: 600zł

SESJA Sweet love

cena: 1000zł

Sweet Heart

Trwa około 1 godzinę, realizujemy ją w jednym miejscu. Otrzymujecie 10 ujęć w formie odbitek 15×21, zapakowanych w stylową torebkę oraz w formie cyfrowej. Możesz zamówić dodatkowe odbitki lub fotoksiążkę.

Sweet Love

Trwa około 2 godziny i może być realizowana w dwóch miejscach. Otrzymujesz 20 ujęć w formie odbitek 15×21, zapakowanych w stylową torebkę oraz na drewnianym pendrivie. Możesz zamówić dodatkowe odbitki lub fotoksiążkę.

Masz pytania? Napisz do mnie!

Telefon: 503 034 555

Agata Kowalik

Polub Mój Fanpage FB